Enova Shoper – nowe możliwości dla sklepów internetowych

Enova Shoper – nowe możliwości dla sklepów internetowych

Rozwój to newralgiczna kwestia dla każdego sklepu internetowego. Z uwagi na charakterystykę branży e-commerce, budowanie marki i otwieranie się na nowe rynki stanowi wręcz konieczność dla utrzymania dobrej pozycji na rynku. Enova Shoper, wśród wielu innych integracji, stanowi praktyczną odpowiedź na te potrzeby e-sprzedawców, zapewniając im szereg nowoczesnych i niezbędnych funkcji dla usprawnienia działania sklepu.

Enova Shoper i marketplace oraz integracja Apilo – pełen pakiet korzyści!

Istotną integracją jest także system Apilo, czyli niezawodna platforma do zarządzania sprzedażą multichannel. Wielokanałowość, łącząc Enova Shoper, PrestaShop, Magento, WooCommerce, RedCart i inne sklepu internetowe z sieciowymi marketplace, tworzy sprawne, łatwe w zarządzaniu zaplecze firmy. Zdecydowanie warto skorzystać z tego rozwiązania, gdyż oferuje ono mnóstwo korzyści, w tym:

  • usprawnioną obsługę zamówień,
  • szybką aktualizację danych,
  • dostęp do informacji w jednym miejscu,
  • integrację z kurierami,
  • integrację z programami do księgowości internetowej,
  • znaczną oszczędność czasu,
  • kompleksową automatyzację. 

E-sklepy i nowe marki na rynku, czyli kto może skorzystać z systemu Apilo?

Platforma Apilo oraz jej obszerny zakres funkcji dostępne są zarówno dla firm, które dysponują już własnym sklepem internetowym, jak i tych, które dopiero wkraczają na rynek. Integracja z dodatkowymi kanałami sprzedaży w ramach Apilo jest prosta i wydajna, pozwalając zaprezentować ofertę B2B liczniejszemu gronu klientów.

Wśród możliwości związanych z Apilo warto wyróżnić kompleksową automatyzację. Jest to szybki, bezbłędny, a przede wszystkim wysoce wydajny proces, który redukuje czas spędzony na obsługę zamówień i zarządzanie sprzedażą. Rozwiązanie to sprawia, że nawet długie, wielopunktowe procesy trwają zaledwie kilka kliknięć, co usprawnia pracę całego zespołu, zmniejsza koszty działalności i stwarza idealne środowisko dla wzmożonego rozwoju firmy.

Okazja dla sprzedawców – dynamiczny rozwój w e-commerce

Branża e-commerce nieodzownie wiąże się ze zmianami oraz wprowadzaniem nowych technologii, które często zmieniają oblicze rynku. System Apilo zawsze idzie z duchem czasu i przystosowuje się do ewoluujących trendów, wzbogacając się o nowe funkcje i możliwości, a także dostępne integracje. Ponadto, niezdecydowani sprzedawcy mają okazję na własną rękę przekonać się o korzyściach płynących ze stosowania Apilo – wystarczy założyć w pełni darmowe konto, aby zyskać dostęp do 21 dni bezpłatnych testów, bez zbędnych zobowiązań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 1 =