Sprawdzamy opinie o kabinach prysznicowych Rea!

Sprawdzamy opinie o kabinach prysznicowych Rea!

Ten kto stanął przed zadaniem, jakim jest aranżacja łazienki, doskonale wie, że zadanie to delikatnie mówiąc nie jest łatwe. Bowiem, aby łazienka była pomieszczeniem z marzeń, do tego była funkcjonalna, trzeba dopasować wiele elementów. Nie tylko dla laika zadanie to jest trudne, ale i fachowcy czy projektanci wnętrz, potrafią “wysypać się” właśnie na łazienkach. Z tego względu przygotowaliśmy cykl artykułów, w których chcemy przybliżyć produkty, które sprawdzają się zawsze. Są estetyczne oraz ergonomiczne – takie według nas są właśnie kabiny Rea! Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat? Jeśli tak – koniecznie zapoznaj się z naszym dzisiejszym wpisem!

Zalety kabin Rea

Zalet kabin prysznicowych jest mnóstwo! Zwolennicy ich podkreślają, że kabiny zajmują znacznie mniej miejsca niż wanna. Są to więc produkty, które idealnie nadają się do małych, blokowych łazienek, ale nie tylko! Ze względu na to, że korzystanie z nich jest niezwykle komfortowe, wybierane są równie często przez właścicieli obszernych salonów kąpielowych czy osób, które mają duże i średnie łazienki.

W licznych opiniach na temat kabin Rea znajdują się informację na temat wysokiej jakości ich wykonania. Drzwi kabin Rea zostały wykonane ze szkła hartowanego, które jest bezpieczne w użytkowaniu. Nawet po zbiciu, szkło z szyby poważnie nikogo nie zrani, ponieważ pęka na wiele drobnych elementów.

kabina prysznicowa Rea

Opinie na temat kabin Rea

W opiniach użytkowników kabin Rea przewija się wiele uwag dotyczących ochronnej powłoki, która znajduje się na większości modeli Rea. Powłoka ta posiada właściwości hydrofobowe. Z tego względu czyszczenie jej jest banalnie proste! Warstwa hydrofobowa odpycha spływającą wodę. W efekcie czego, krople wody łączą się, szybciej spływają i zabierają z sobą zanieczyszczenia, osady z mydła.

Najważniejsze jest jednak to, że po skorzystaniu z natrysku, na szklanych elementach kabiny prysznicowe Rea, nie są widoczne mało estetyczne zacieki. W kabinach, które nie mają warstwy ochronnej takie zacieki mogą być widoczne po każdorazowym skorzystaniu z natrysku. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób, które nie przepadały za ciągłym czyszczeniem szklanych elementów kabin.

Niektóre modele kabin Rea posiadają szkło hartowane o grubości nawet 8 mm. Tak jest w przypadku serie Mexen Omega Rea. Na uwagę zasługują też metalowe wykończone w kolorze chrom błyszczący profile i uchwyty. Kabin prysznicowe Rea opinie są bardzo dobre. Większość osób, która je nabyła jest nie tylko zadowolona z ich zakupu to jeszcze produkty tej marki polecają innym.

Zaletą kabin Rea, jest również to, że pomimo jakości, która jest porównywalna do innych wiodących marek – to właśnie one kosztują dużo mniej. W przypadku kabin Rea stwierdzenie dotyczące tego, że coś jest tanie i dobre, jest jak najbardziej na miejscu! Kabinę tę kupić można tylko w dobrych branżowych sklepach, w wielu z nich dostępne są także części zamienne do nich.

Jeden komentarz do “Sprawdzamy opinie o kabinach prysznicowych Rea!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × trzy =