Oczyszczacz powietrza marki Sanjo OP-012

Oczyszczacz powietrza marki Sanjo OP-012

Czy warto kupić sobie oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Sanjo OP-012? Obecnie ludzie zdają sobie już sprawę z tego, że nawet w powietrzu czyhają na nas zagrożenia przed którymi musimy się bronić – jeżeli oczywiście chcemy cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. O czym tutaj mowa? Przede wszystkim o wszelkiego rodzaju alergenach czy smogu – szczególnie w tych większych miastach niestety nie możemy odetchnąć świeżym powietrzem. Co gorsza – nie dość, że nie jesteśmy w stanie zrobić tego przebywając na zewnątrz to jeszcze w naszym własnym mieszkaniu również jesteśmy narażeni na te szkodliwe czynniki.

Czy warto kupić sobie oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Sanjo OP-012?

Obecnie ludzie zdają sobie już sprawę z tego, że nawet w powietrzu czyhają na nas zagrożenia przed którymi musimy się bronić – jeżeli oczywiście chcemy cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. O czym tutaj mowa? Przede wszystkim o wszelkiego rodzaju alergenach czy smogu – szczególnie w tych większych miastach niestety nie możemy odetchnąć świeżym powietrzem. Co gorsza – nie dość, że nie jesteśmy w stanie zrobić tego przebywając na zewnątrz to jeszcze w naszym własnym mieszkaniu również jesteśmy narażeni na te szkodliwe czynniki.

Jak to możliwe? Nie ma tutaj żadnej tajemnicy – wietrzymy swoje mieszkania, otwieramy okna i w taki właśnie sposób do naszego domu przedostają się bakterie, alergeny i smog. Ludzi raczej nie trzeba przekonywać do tego, że jest to prawda – sami to czujemy, bo pojawiają się u nas objawy, których wcześniej nie doświadczaliśmy. Mogą to być bóle głowy, które ciągle nawracają lub alergie skórne. W teorii nie powinny one przecież występować, jeżeli jesteśmy w domu – a uczula nas coś z zewnątrz. Okazuje się jednak, że alergeny są z nami przez cały czas, więc nie możemy poczuć się lepiej, dopóki się ich nie pozbędziemy.

To jest akurat bardzo dobra zmiana – ludzie w końcu zdają sobie sprawę z tego, iż muszą coś zrobić w celu oczyszczenia powietrza w swoich “czterech ścianach”. Na szczęście mamy już teraz bardzo dużo możliwości, dzięki którym wcale nie jest to takie trudne. Wystarczy tylko, że kupimy sobie dobrej jakości oczyszczacz powietrza. Wybranie idealnego modelu nie jest już jednak tak proste, jak mogłoby się to wydawać. Jest to też sprzęt dosyć kosztowny, więc nie podejmujmy pochopnych decyzji – dajmy sobie czas na to, aby zapoznać się z dostępnymi urządzaniami i wybrać takie, które najlepiej spełni nasze oczekiwania.

Co może nam zaoferować taki oczyszczacz powietrza?

Wybierając idealny model, możemy patrzeć na dużo różnych rzeczy. Dla niektórych osób ważny może być wygląd tego urządzenia – nie ma w tym nic złego czy dziwnego, bo faktycznie będzie ono stało w widocznym miejscu. To nasze mieszkanie, więc mamy prawo chcieć, aby wszystko w nim ładnie do siebie pasowało. Zachęcamy Cię jednak do tego, aby estetyka była mimo wszystko jednym z tych mniej istotnych aspektów, na które będziesz zwracać uwagę – są parametry, które mają większe znaczenie.

Na pewno ważne będą filtry, które będzie posiadał nasz oczyszczacz – im jest ich więcej, tym będziemy oczywiście lepiej chronieni. Poszczególne filtry mogą wyłapywać alergeny, kurz, roztocza, nieprzyjemne zapachy. Każdy oczyszczacz będzie posiadał listę filtrów, które zawiera – a Ty musisz zdecydować, na których najbardziej Ci zależy. Klienci najczęściej patrzą na to, aby ich oczyszczacz zatrzymywał alergeny – co jest oczywiście szczególnie ważne wtedy, gdy w domu znajdują się dzieci, które przez to właśnie często chorują.

Jedną z tych bardziej istotnych funkcji, na której zależy większości osób jest też nawilżanie powietrza – a nie każdy oczyszczacz faktycznie to oferuje. Będzie to bardzo przydatne w okresie grzewczym, gdy powietrze w mieszkaniu staje się suche – nie jest to wcale dobre dla naszego organizmu czy skóry. Także wtedy możemy mieć większe problemy z oddychaniem, suchą skórę i nawracające bóle głowy. Jeżeli chcesz zainwestować w swój oczyszczacz powietrza trochę więcej to koniecznie zwróć uwagę na to, aby faktycznie posiadał on także opcję nawilżania. Na pewno dzięki temu domownicy będą lepiej spać i po prostu dobrze się czuć.

Co jeszcze jest ważne?

Oprócz tego możemy też zwracać uwagę na kwestie bardziej techniczne. Czy dany oczyszczacz posiada czytelny wyświetlacz? Czy odpowiada nam jego wielkość i czy posiada on opcje zdalnego sterowania? Tutaj przede wszystkim chodzi tak naprawdę o naszą wygodę – jeżeli oczywiście zależy nam na takich aspektach.

Niektóre urządzenia przez cały czas pozwalają nam kontrolować obecny stan powietrza – co jest na pewno przydatne, bo możemy w dowolnej chwili upewnić się, że wszystko jest w porządku i w mieszkaniu nie ma alergenów czy zanieczyszczeń. Jeżeli planujesz postawić swój oczyszczacz w sypialni to na pewno zalecamy też zwrócić uwagę na jego głośność – nikt nie chce przecież, aby w ciągu nocy budziły go dźwięki pochodzące z tego urządzenia.

Oczyszczacz powietrza Sanjo OP-012

Jeżeli chcesz faktycznie kupić sobie jeden z tych lepszych oczyszczaczy powietrza, który posiada pełen zestaw dostępnych funkcji – weź pod uwagę oczyszczacz Sanjo OP-012. Ten konkretny model posiada praktycznie wszystkie opcje, które wcześniej wymieniliśmy i jest w dalszym ciągu dostępny w korzystnej cenie.

Idealnie sprawdzi się on w domu alergików – posiada filtr HEPA, który w 99,97% zatrzymuje roztocza, grzyby i wiele innych szkodliwych dla naszego zdrowia cząsteczek. Bardzo dobrze radzi sobie z kurzem, dymem, wirusami i bakteriami – te ostatnie unieszkodliwia lampa UV, którą również tutaj znajdziemy. Samo czyszczenie odbywa się w 7 etapach – a efekt końcowy to idealnie czyste powietrze w całym pomieszczeniu.

Sanjo OP-012 to sprzęt przeznaczony do powierzchni nie większych niż 65m2 – sprawdzi się więc idealnie w większości mieszkań. Jego wygląd na pewno nie będzie stanowił problemu, a urządzenie to jest też bardzo ciche i ludzie często w ogóle zapominają o tym, iż oczyszczacz cały czas pracuje. Model ten posiada nawilżacz – a także specjalny filtr, który chroni go przed wapniem i magnezem, który będzie znajdować się w wodzie. Można więc powiedzieć, że sprzęt ten sam dba o swoją żywotność.

Na oczyszczaczu dostrzeżesz kolorowy pasek LED, którego głównym zadaniem jest sygnalizacja jakości powietrza, które znajduje się obecnie w Twoim mieszkaniu. Kolor niebieski będzie oznaczał, iż wszystko jest w jak najlepszym porządku – a czerwony ma Cię ostrzegać przed dużą ilością zanieczyszczeń. To szybki i łatwy sposób na to, aby codziennie sprawdzać sobie jakość powietrza i upewniać się, że oczyszczacz dobrze pracuje.

Oczyszczacz powietrza Sanjo możesz kontrolować zdalnie, więc jeżeli nie chcesz to nie musisz nawet wstawać z łóżka – a i tak dasz radę włączyć swoje urządzenie. Posiada on także opcje, która na pewno przyda się wszystkim osobom, które mają w domu dzieci – jest to blokada rodzicielska. Po jej załączeniu, cały panel dotykowy zostaje zablokowany i nie musimy się obawiać, iż nasze dziecko przypadkowo coś zepsuje lub wyłączy. Ten oczyszczacz posiada jeszcze tryb nocny oraz timer – czyli kolejne przydatne funkcje, które sprawiają, iż jest on wart swojej ceny.

Pełną ofertę Naszych oczyszczaczy znajdziesz w sklepie firmowym Sanjo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 − 4 =